GYÚRÓI FŐZŐKONYHA

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Konyhai kisegítő

munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Szakács munkájának segítése, kiegészítése. Előkészíti a tevékenységéhez szükséges helyiségeket, gépeket, berendezéseket, eszközöket, kézi szerszámokat, anyagokat, gondoskodik a tisztán tartásukról, kitakarítja a konyhát.
Betöltendő állás szakmacsoportja:  élelmiszer
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Gyúró
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  3 hónap próbaidő
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
  2. Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú részszakképesítések, felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, vagy részszakma (középfokú szakképzettség) , Egyéb végzettség, befejezett 8. osztály
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):  1
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
A pályázat benyújtásának határideje:  2023.12.08. 12:00
A pályázat elbírálásának határideje:  2023.12.14. 12:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye:  www.gyuro.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.01.01.
Publikálás tervezett időpontja:  2023.10.16.