2021-ben már 22. éve annak, hogy márciusban a könyvtárak készülődnek az Internet Fiesta programjaira. Az első Fiesta óta az internet mindennapjaink részévé vált. Ma a rendezvények célja a digitális írástudás terjesztése és az internet felhasználási lehetőségeinek minél szélesebb körű bemutatása.

Az idei fesztivál programjaira 2021. március 18 - 25. között kerül sor, ezúttal a virtuális térben.

A Gyúrói Faluház és könyvtár az alábbi „Mit tudunk falunkról, Gyúróról?” címmel játékos interaktív online kvízt készített, mely az egyhetes Internet Fiesta ideje alatt lesz elérhető a Gyúrói hírek facebook oldalról és a honlapról.

A játék menete: A játék indításához az első lapon szürke mezőben található START feliratra kell kattintani. A további oldalakon található kérdéseknél a megfelelő válasz betűjelét kell összegyűjteni, melynek összeolvasásával egy nevet kapnak megfejtésül.

Az egyes oldalakon található gyúrói képek jobb felső sarkában található pecsétre kattintva a képekhez kapcsolódó leírást is olvashatnak.

Jó tanács: A játék látványosabb és élvezhetőbb, ha mobiltelefon helyett laptopról vagy számítógépről indítják a kérdéssort. 

Kellemes időtöltést, jó játékot kívánunk!

MIT TUDUNK FALUNKRÓL, GYÚRÓRÓL? INTERAKTÍV KVÍZ INDÍTÁSA

Oldalunk cookie-kat ("sütiket") használ. Ezek az apró szövegfájlok információkat szolgáltatnak számunkra a honlap használatáról, de nem tárolnak személyes adatokat. Honlapunkra látogatva Ön beleegyezik a cookie-k használatába.